Apartmán Denisa     

Dispozice apartmánu je 1+1 o rozloze 40 m2 a je situován v historické čtvrti Prahy s velmi dobrou dostupností do centra města.

Apartmán poskytuje velmi pohodlné ubytování dvěma lidem, ale mohou zde být ubytování až 4 lidé. Toto studio sestává z plně vybavené kuchyně s elektrickou troubou a plynovým sporákem, lednicí a pračkou. V pokoji je dvoulůžko a jedno samostatné jednolůžko a pohovka, kterou je možné rozložit jako další postel. V pokoje je také televize. V kuchyni je jídelní stůl se židlemi. V koupelně je prostorná vana, umyvadlo a WC. V ceně ubytování je wifi připojení na internet. Apartmán je ve 2.patře bez výtahu.

Apartmán se nachází ve velmi známé historické čtvrti Prahy na Žižkově. Tato čtvrť se vyznačuje velkým množstvím stylových hospůdek barů a klubů a specifickým 'geniem loci' typickým pro tuto část Prahy.

Nachází se velmi blízko historického centra Prahy a je zde také dobré spojení veřejnou dopravou. Jedna tramvajová zastávka na Hlavní nádraží a dvě tramvajové zastávky na Václavské náměstí.Tramvaje 5,9,26


Kontakt na vlastníka je: +420 603281028 nebo email Sarka Tesarova

Adresa je: Orebitská 5, Praha 3, Žižkov

 

Poslední aktualizace 6.3.2015